Wood Luck Basic przewijak biały

Funkcjonalny przewijak w kolorze białym nakłada się w prosty sposób na komodę by zapewnić komfort maluszkowi jak i rodzicom. Na komodzie znajdują się 2 regulacje montażu nakładki do wyboru co pozwala na umieszczenie przewijaka na środku bądź po lewej stronie blatu.

275.50 290.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń
UZUPEŁNIAJĄCY04-WL-B-00168 Kategoria Tag

Klasyczny minimalizm w połączeniu z naturalnym drewnem jest zawsze świetnym wyborem na urządzenie przytulnego pokoiku dla dziecka. Funkcjonalny przewijak w kolorze białym nakłada się w prosty sposób na komodę by zapewnić komfort maluszkowi jak i rodzicom. Na komodzie znajdują się 2 regulacje montażu nakładki do wyboru co pozwala na umieszczenie przewijaka na środku bądź po lewej stronie blatu.

Szczegółowe informacje:
• Materiały: płyta meblowa w kolorze białym oraz brzozy wyprodukowana zgodnie z normą bezpieczeństwa EN71/3 dla mebli i zabawek dla dzieci, sklejka brzozowa (nogi)
• Meble wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 12221-1:2009; PN-EN 12221-2:2009; PN-EN 14749:2007 PN-ISO 7170:199 – pod względem zachowania odpowiednich odległości pomiędzy elementami, wytrzymałości oraz wykończenia (zaokrąglone krawędzie oraz jakość materiałów użytych w produkcji)
• Sposób czyszczenia: meble należy przecierać wilgotną szmatką
• Meble wysyłane są w paczkach do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja montażu przedstawia krok po kroku jak należy zmontować dany mebel

Wymiary 78 × 54 × 6 cm
Producent

Wood Luck

Głębokość

78

Szerokość

54

Wysokość

6

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

1-5 tygodni

Kolekcja

Basic

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wood Luck Basic przewijak biały”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *