Novelies Melody przewijak biały

Funkcjonalny i stylowy przewijak w kolorze białym, który wydłuża powierzchnię blatu komody, posiada zaokrąglone krawędzie ograniczające, zabezpieczające dziecko przed upadkiem. Łatwy montaż oraz demontaż nie pozostawia śladów na komodzie.

199.50 210.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń
UZUPEŁNIAJĄCY02-N-B-00025 Kategoria Tag

Melody – kolekcja, która powstała w wyniku połączenia ponadczasowej klasyki i stylu rystykalnego dla wielu i na wiele lat.
Funkcjonalny i stylowy przewijak w kolorze białym, wydłuża powierzchnię blatu komody i posiada ograniczające krawędzie zabezpieczające dziecko przed upadkiem. Produkty pielęgnacyjne znajdziesz się pod ręką, a łatwy montaż i demontaż nie pozostawia śladów na komodzie. Stonowane odcienie mebli z łatwością dopasują się do wnętrza i wyrazistych dodatków. Klasyczny design sprawia, że meble nigdy nie wyjdą z mody, a wysoka jakość zastosowanych materiałów przyczyni się do tego, by meble służyły przez lata, bez konieczności zmiany kolekcji. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone co podwyższa poziom bezpieczeństwa Twojego dziecka i chroni przed potencjalnymi urazami. Meble pomalowane są bezpiecznymi farbami i lakierami, dlatego polecane są również dla alergików.

Szczegółowe informacje:
• Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, płyty MDF oraz drewna, dodatkowo wyposażone w nowoczesne prowadnice oraz zawiasy marki Hafele z systemem spowalniającym oraz domykającym szuflady i drzwi
• Wszystkie materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, spełniają normy higieniczności klasy E1.
• Pomalowane są bezpiecznymi farbami i lakierami spełniającymi restrykcyjne normy EN71/3, oraz normę Chemical Resistances UNI EN 12720, dlatego nadają się również do pokoju alergików, a dzięki utwardzonej farbie nieemitowane są żadne substancje szkodliwe
• Istnieje możliwość zamówienia całej kolekcji lub pojedynczych elementów. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu, wraz z dołączoną szczegółową instrukcją oraz niezbędnym wyposażeniem.

Sposób użytkowania i czyszczenia: meble należy przecierać wilgotną szmatką z łagodnym środkiem myjącym.

Wymiary 595 × 78 × 105 cm
Producent

Novelies

Głębokość

59,5

Szerokość

78

Wysokość

10,5

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

1-9 tygodni

Kolekcja

Melody

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novelies Melody przewijak biały”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *