Łóżko Koparka 160×80

Łóżko dziecięce w kształcie koparki na placu budowy małego inżyniera? Żaden problem. Ten przetarg jest nasz! Dostarczymy wysokiej jakości sprzęt budowlany w terminie wskazanym przez zleceniodawcę.

1 opinia klienta

4,289.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

Łóżko dziecięce w kształcie koparki na placu budowy małego inżyniera? Żaden problem. Ten przetarg jest nasz! Dostarczymy wysokiej jakości sprzęt budowlany w terminie wskazanym przez zleceniodawcę. Stworzone przez nas łóżko w kształcie koparki to nie tylko świetny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, spełniające wszystkie standardy BHP. Wykonane z materiałów najwyższej klasy posiadających atesty jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów – dzieci. Wielkie koła, żółty kolor i ogromna łyżka, na której półkach mogą stanąć dziecięce zabawki, sprawiają, że łóżko w kształcie koparki do złudzenia przypomina jedną z kultowych postaci uwielbianej przez najmłodszych bajki – Bob budowniczy.

Naturalne drewno wykorzystane do stworzenia sklejki, z której powstała solidna konstrukcja koparki sprawia, że całość jest nie tylko trwała, ale także wytrzymała. Co więcej, jest to materiał ekologiczny i krajowy. Tym samym kupując łóżko stworzone z niego, wspierasz nie tylko ochronę środowiska, ale również rodzinne firmy. Łóżko dziecięce w kształcie koparki zostało zabezpieczone i zabarwione farbami wodnymi, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Charakterystyczny design naszego produktu wspomoże rozwój wyobraźni Twojego malucha – można z niego korzystać podczas odpoczynku i zabawy.

Cechy produktu:

l maszyna prosta w obsłudze – łatwy montaż,
l stabilność konstrukcji (to szczególnie ważne na każdej budowie),
l łyżka koparki imitująca regał na zabawki,
l koła z całorocznymi oponami,
l brak pościeli i materaca – rodzice operatora muszą zadbać o wyposażenie.

Wymiary:

l Długość całkowita: 186 cm
l Szerokość całkowita: 113,6 cm
l Wysokość całkowita: 112 cm
l Wysokość miejsca do spania: 30-35 cm
l Wysokość łyżki: 55 cm
l Szerokość zagłówka: 80 cm

Wymiary 186 × 113 × 112 cm
Producent

Mania Drewna

Głębokość

186

Szerokość

113

Wysokość

112

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

6 tygodni

Kolekcja

Mania Drewna

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

1 opinia dla Łóżko Koparka 160×80

  1. Brygida

    Syn zachwycony, cena adekwatna do jakości, polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *