Łóżko Jeep 160×80

Witaj przygodo! – to hasło wykrzyczy każdy maluch, który rozpocznie podróż w łóżku dziecięcym Jeep. Wykonane z gładkiej, drewnianej sklejki jest w pełni bezpieczne i odporne na uszkodzenia – co zresztą jest niezwykle ważne zwłaszcza podczas dalekich podróży. Pokaż maluchowi, jak ciekawy może być świat, pobudzając jego wyobraźnie.

2,789.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, czego jako osoby dorosłe, możemy dzieciom pozazdrościć. Maluchy widzą wszystko przez różowe okulary. Dla nich rzeczy niemożliwe nie istnieją. Świat fantazji stoi przed nimi otworem. W jednej chwili walczą z tygrysem w dżungli, by po kilku godzinach obserwować gazele na sawannie. Do tych podróży przyda im się solidny środek transportu z miejscem na odpoczynek. Po trudach dnia odnajdą oazę spokoju w łóżku dziecięcym Jeep, by na drugi dzień znów wyruszyć tym niekonwencjonalnym pojazdem w nieznane.

Dzieci bowiem, bez żadnych trudności, potrafią przeżyć jednego dnia paręnaście niezapomnianych przygód. Możliwe, że właśnie dzisiaj była to wizyta u dinozaurów, a może odwiedziny zwierząt na safari… By sprawić naszym pociechom jeszcze większą radość z umiejętności korzystania z ich wyobraźni, zbudowaliśmy tego oto Jeepa. Przyznajmy szczerze, że trudno znaleźć na świecie dziecko, które nie chciałoby wyruszyć swoim własnym pojazdem na spotkanie przygodzie… Możesz to umożliwić swojemu synowi, ale i córeczce… bo nawet małe księżniczki chciałyby spotkać słonia i pobujać się na jego trąbie.

Wymiary 182 × 88 × 65 cm
Producent

Mania Drewna

Głębokość

182

Szerokość

88

Wysokość

65

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

5 tygodni

Kolekcja

Mania Drewna

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Łóżko Jeep 160×80”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *