Wood Luck Basic łóżko białe 70 x 140 cm z opcją tapczanika

Funkcjonalne łóżeczko Basic w kolorze białym posiada 3 poziomy regulacji materaca, dodatkowo w jednej z ramek bocznych znajdują się 3 wyjmowane szczebelki do samodzielnego wychodzenia z łóżeczka przez starsze dziecko. Łóżeczko wyposażone jest w dodatkowe listwy boczne, które umożliwiają zmianę na sofę, a następnie na łóżeczko dla starszego dziecka.

1,358.50 1,430.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń
UZUPEŁNIAJĄCY04-WL-B-00167 Kategoria Tag

Klasyczny minimalizm w połączeniu z naturalnym drewnem jest zawsze świetnym wyborem na urządzenie przytulnego pokoiku dla dziecka. Funkcjonalne łóżeczko Basic w kolorze białym posiada 3 poziomy regulacji materaca, dodatkowo w jednej z ramek bocznych znajdują się 3 wyjmowane szczebelki do samodzielnego wychodzenia z łóżeczka przez starsze dziecko. Łóżeczko wyposażone jest w dodatkowe listwy boczne, które umożliwiają zmianę na sofę, a następnie na łóżeczko dla starszego dziecka. Zabezpieczają one również dziecko przed wypadaniem. Do łóżeczka pasuje materac o wymiarach 70×140 cm.

Szczegółowe informacje:
• Materiały: płyta meblowa w kolorze białym oraz brzozy wyprodukowana zgodnie z normą bezpieczeństwa EN71/3 dla mebli i zabawek dla dzieci, drewno bukowe, sklejka brzozowa (nogi)
• Elementy drewna bukowego oraz sklejki malowane są bezpiecznym dla dziecka lakierem wodnym – posiadający certyfikat na zgodność z normą EN71/3 – norma dotycząca mebli dziecięcych oraz zabawek
• Meble wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 12221-1:2009; PN-EN 12221-2:2009; PN-EN 14749:2007 PN-ISO 7170:199 – pod względem zachowania odpowiednich odległości pomiędzy elementami, wytrzymałości oraz wykończenia (zaokrąglone krawędzie oraz jakość materiałów użytych w produkcji)
• Sposób czyszczenia: meble należy przecierać wilgotną szmatką
• Meble wysyłane są w paczkach do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja montażu przedstawia krok po kroku jak należy zmontować dany mebel

Wymiary 75 × 145 × 99 cm
Producent

Wood Luck

Głębokość

75

Szerokość

145

Wysokość

99

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

1-5 tygodni

Kolekcja

Basic

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wood Luck Basic łóżko białe 70 x 140 cm z opcją tapczanika”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *