Wood Luck Babushka łóżko białe 70 x 140 cm z opcją tapczanika

Łóżeczko białe w stylu retro posiada 3 poziomy regulacji materaca oraz zabezpieczenie przed przewracaniem. Dodatkowo jedna z ramek bocznych posiada 3 wyjmowane szczebelki tak aby umożliwić już starszemu dziecku samodzielne wychodzenie z łóżeczka. Łóżeczko 70 cm x 140 cm wyposażone jest w dodatkowe elementy, które umożliwiają przekształcenie na łóżko dla starszego dziecka.

1,424.05 1,499.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń
UZUPEŁNIAJĄCY04-WL-B-00160 Kategoria Tag

Nietuzinkowa kolekcja Babushka w stylu retro podbije niejedno serce dziecka jak i rodzica. Ciekawy design wyróżnia się na tle innych mebli, a charakterystyczne wycięcia i kształt mebli zaciekawią Twojego malucha i pobudzą wyobraźnię do zabawy. Wyjątkowo urocze łóżeczko białe w stylu retro posiada 3 poziomy regulacji materaca oraz zabezpieczenie przed przewracaniem. Dodatkowo jedna z ramek bocznych posiada 3 wyjmowane szczebelki tak aby umożliwić już starszemu dziecku samodzielne wychodzenie z łóżeczka. Łóżeczko 70 cm x 140 cm wyposażone jest w dodatkowe elementy, które umożliwiają przekształcenie na łóżko dla starszego dziecka. Zabezpieczają one również dziecko przed wypadaniem. Do łóżeczka pasuje materac o wymiarach 70 cm × 140 cm.

Szczegółowe informacje:
• Materiały: płyta meblowa, MDF, drewno bukowe.
• Płyty produkowane są zgodnie z normą EN71/3. Elementy z płyty MDF malowane są bezpiecznym dla dziecka lakierem wodnym – posiadający certyfikat na zgodność z normą EN71/3.
• Sposób użytkowania: meble należy przecierać wilgotną szmatką.
• Meble wysyłane są w paczkach do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja montażu przedstawia krok po kroku jak należy zmontować dany mebel.

Wymiary 75 × 145 × 99 cm
Producent

Wood Luck

Głębokość

75

Szerokość

145

Wysokość

99

Kraj produkcji

Polska

Czas dostawy

1-5 tygodni

Kolekcja

Babushka

Montaż

Oferujemy usługę montażu zakupionych mebli na terenie całej Polski. Koszt montażu wyceniany jest indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wood Luck Babushka łóżko białe 70 x 140 cm z opcją tapczanika”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *