Zestaw domków Szary 4 elementy

Każde dziecko chciałoby mieć w swoim pokoju bajkową scenerię. Z myślą o marzeniach najmłodszych, stworzyliśmy kolekcję MIRUM – inspirowaną światowymi trendami, spełniającą najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

3,881.26 4,129.00

Dodaj do życzenia Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń
Kategorie, ,

Bajkowa uliczka domków we własnym pokoju – to marzenie każdego dziecka! Wygodnie otwierane szuflady zamiast uchwytów posiadają malutkie okienka. Dwustronnie kolorowa płyta sprawia, iż komoda z daszkiem ładnie wygląda zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Tak urządzone, magiczne wnętrze dziecięcego pokoiku tworzy doskonałe warunki do zabawy, nauki i odpoczynku! Co najważniejsze, dziecko poczuje się jak w prawdziwym, bajkowym świecie.

Zestaw meble domki dla dzieci został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Wyróżniają się niezwykłym designem oraz jakością. Pryzma daszku jest w stanie wytrzymać obciążenie, aż do 120 kg. Dzięki temu meble dziecięce z tej kolekcji stają się bezpiecznym placem zabaw – można na nie wejść, usiąść na nich i bawić się swobodnie bez obaw! Na najwyższą jakość składają się łączenia płyt, włoskie zawiasy, okucia i bardzo gruba, dwustronnie lakierowana płyta.

Wymiary produktów:

Szafa niższa (cm):40x126x45

Szafa wyższa (cm):57x172x45

Komoda (cm):80x126x45

Regał (cm):47x152x45

Wysyłka w 1-2 tygodnie.

Kolekcja

Mirum

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw domków Szary 4 elementy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *